Salco Derma Therapy 200ml żel pod prysznic

Salco Derma Therapy 200ml żel pod prysznic

13 zł
Brutto
Ilość

Przy aktywnym trybie życia połączonym z częstym brakiem czasu zastosuj wyjątkowy żel pod prysznic Salco Sport Therapy. To wysokiej jakości produkt odżywiający Twoja skórę już w trakcie jej mycia.

Nasz autorski pomysł na codzienną pielęgnację ciała osób aktywnych oparliśmy na założeniu, że działanie myjące żelu jest jedynie dodatkiem do jego wartości pielęgnacyjnej. Jego receptura została dopracowana i przebadana do stosowania nie tylko jako żel pod prysznic ale również jako delikatny szampon. W składzie produktu znajdują się wyselekcjonowane składniki aktywne pochodzenia naturalnego :

Sól Bocheńska – odżywia i uzupełnia minerały

Betaina – skutecznie nawilża

Ekstrakt z zielonej herbaty – regeneruje naskórek

Aloes – łagodzi podrażnienia

Mentol – zapewnia uczucie świeżości

Żel Salco Sport Therapy powstał bez użycia Parabenów, SLES-ów, SLS-ów oraz barwników. Postawiliśmy na możliwe łagodną a jednocześnie wartościową formułę pielęgnacyjną.

Sposób użycia:

Myć skórę, delikatnie rozprowadzając i wcierając w nią żel. Po umyciu delikatnie spłukać ciało. Woda usunie zanieczyszczenia i substancje myjące, pozostawiając na skórze składniki pielęgnacyjne

Uwaga !

Dłuższy relaks pod prysznicem zaleca się aplikować przed myciem ciała żelem. Działanie pielęgnacyjne związane jest z pozostałymi na skórze substancjami aktywnymi, które w trakcie długotrwałego spłukiwania mogą zostać usunięte.

Salco

Specyficzne kody