Rękawice bokserskie IL TECNICO Leone1947

Rękawice bokserskie IL TECNICO Leone1947

Rękawice bokserskie IL TECNICO to produkt, który zachwyca swoją jakością. Precyzja – to cecha, która nasuwa się jako pierwsza podczas wzięcia ich do ręki. Wygoda – to druga myśl, natychmiast po ich przymierzeniu. Poczucie bezpieczeństwa – to uczucie, które będzie Ci towarzyszyć podczas każdego treningu. 

339 zł
Brutto
Waga rękawic
Ilość

Rękawice IL TECNICO to model dopracowany w każdym detalu – od projektu, poprzez wybór materiału, aż do precyzyjnej realizacji. Design rękawic został utrzymany w kolorach zaliczanych do najbardziej klasycznych. Połączenie czerni, czerwieni i bieli tworzy fenomenalny efekt. Mocne przeszycia zwiększają wytrzymałość rękawic, a przy tym prezentują się bardzo efektownie. 

Rękawice bokserskie IL TECNICO to model UNISEX – doskonałe rozwiązanie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Mogą być stosowane nie tylko do ćwiczenia boksu, ale również kick boxingu! Idealny, nieodłączny towarzysz codziennych treningów na wysokim poziomie. Doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią wysokogatunkowe produkty i szukają rękawic, które posłużą na lata, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Skórzane rękawice z systemem NO SHOCK ADVANCED

Rękawice bokserskie IL TECNICO to produkt z najwyższej półki. W całości pokryte wysokogatunkową, naturalną, 100% skórą bawolą, dzięki czemu są niezwykle odporne na uszkodzenia i ścieranie. Tym, co je wyróżnia na tle innych, jest zastosowanie innowacyjnej, wstępnie wyprofilowanej wyściółki NO SHOCK ADVANCED oraz asymetryczne mankiety zapinane na mocny rzep, złożone z dwóch, oddzielnych płaszczyzn. Dzięki takim rozwiązaniom rękawice IL TECNICO są wyjątkowo stabilne oraz zapewniają podwójną ochronę nadgarstka (2WP), tym samym zmniejszając ryzyko kontuzji. Na wewnętrznej stronie dłoni posiadają wygodną, oddychającą siatkę (AIR COOLER), która zwiększa komfort i zapobiega przed nadmiernym poceniem. Wnętrze wypełniono elastycznym materiałem, dzięki czemu rękawice doskonale amortyzują uderzenia. Dostępne w różnych rozmiarach: 10oz, 12oz, 14oz, 16oz. Zalecane użytkowanie z częstotliwością 5-7 treningów tygodniowo.

Leone

Specyficzne kody