Adidas Mexican - rękawice wewnętrzne

Adidas Mexican - rękawice wewnętrzne

Rękawice wewnętrzne używane jako zamiennik taśm bokserskich. Wykonane w 100% z materiału poliestrowego. Wewnątrz 10mm warstwa żelowa chroniąca kłykcie.  Na zewnątrz oddychająca siateczka wykonana w technologii Climacool, zapewniająca cyrkulację powietrza. Zapinane za pomocą taśmy z rzepem.

123 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość

Adidas MEXICAN rękawice wewnętrzne

Rękawice Adidas Mexican

Rękawice Adidas Mexican to świetnie wykonany model tzw. rękawic wewnętrznych, czyli akcesorium, które można nosić zamiast taśm bokserskich. Zabezpieczenie kości dłoni, nadgarstka oraz palców jest niezwykle ważne podczas treningów sztuk walki i sparingów. Nawet drobny uraz może skutecznie utrudnić ćwiczenia lub zdemotywować do dalszych działań.

By zagwarantować sobie maksymalną ochronę oraz komfortowe ułożenie rękawic, zwykle stosuje się specjalne taśmy/bandaże bokserskie, czyli tzw. owijki. Początkujący fighterzy mogą jednak mieć kłopoty z ich poprawnym zawijaniem. Wiele osób nie przepada też po prostu za tym rozwiązaniem. Z rękawicami Adidas Mexican jedni i drudzy na pewno będą zadowoleni! To idealne wyjście – gwarantują skuteczne zabezpieczenie, a są o wiele łatwiejsze w zakładaniu.

Rękawice wewnętrzne

Rękawice wewnętrze Adidas Mexican są wykonane w 100% z wysokiej jakości materiału poliestrowego. Wewnątrz wypełnione zostały masą żelową, która amortyzuje i chroni kłykcie. Dzięki zastosowaniu technologii Climacool gwarantują prawidłową cyrkulację powietrza, więc nie powodują odparzeń, otarć ani żadnego innego dyskomfortu nawet podczas intensywnych treningów. Model zapina się za pomocą długiej taśmy z rzepem, którą owija się wokół nadgarstka – co gwarantuje jego skuteczną stabilizację.

W rękawicach wewnętrznych Adidas Mexican można z powodzeniem stawić się nie tylko na treningu, ale także sparingu czy nawet turnieju boksu, kick-boxingu, muay thai i innych sztuk walki. Są bardzo wytrzymałe, więc wystarczą na znacznie dłuższy czas niż klasyczne taśmy. Z łatwością utrzymuje się je w czystości.

Adidas

Specyficzne kody