Tarcza profilowana plawil 60X30X15 cm Ring

Tarcza profilowana plawil 60X30X15 cm Ring

Tarcza treningowa profilowana do ćwiczeń firmy RING

Dane Techniczne:

  • Materiał: Plawil o wzmocnionej strukturze
  • Wypełnienie: Regenerat wtórnie spieniany R90
  • Wymiary: 60x30x15cm
  • Kształt: Tarcza profilowana
  • Waga tarczy: 3.17kg
185 zł
Brutto
Ilość

TARCZA TRENINGOWA

Jest to duża tarcza przeznaczona do wszelkich treningów. Idealnie nadaje się do technik ręcznych i nożnych. Tarcza ta wykonana jest z materiału PCV PLAWIL, o wzmocnionej strukturze nośnika, jest odporny na zrywanie i rozciąganie. Nie wymaga konserwacji

Wypełnienie tarczy stanowi pianka poliuretanowa tzw. regenarat czyli pianka wtórnie spieniana o twardości 90kg/m3. Pianka ta cechuje  się bardzo dobrą amortyzacją uderzeń, zawsze wraca do pierwotnej postaci, nie kruszy się i ma bardzo dużą żywotność.

Zwróć uwagę, że przy tanich marketowych tarczach jest wykorzystywana gąbka T25 (biała gąbka tapicerska) która już po kilku treningach traci swoje właściwości amortyzujące.

Uchwyty zastosowane w tarczy są obszyte bardzo mocną taśmą w celu zwiększenia wytrzymałości. Każdy uchwyt jest mocowany sposobem kopertowym - jest to najmocniejszy sposób szycia i gwarantuje stabilność uchwytu.

W celu zwiększenia komfortu treningu, pasy zostały obszyte skórą aby zapobiec przetarciom i kontuzjom.

Nadruk natomiast został wykonany metodą sitodruku

  • Zapewniając najmocniejszy sposób szycia oraz aby  zagwarantować stabilność uchwytu każdy uchwyt mocowany jest sposobem kopertowym!
  • Kształt tarczy, został wyprofilowany pod odpowiednim kątem, zwiększając komfort trenowania kopnięć i cisów
  • Oferowana Państwu tarcza bokserska została  wyprodukowana w Polsce przez firmę RING z Krasiejowa. RING  jest obecnie jednym z czołowych producentów sprzętu sportowego w Polsce. Osiągnęliśmy to dzięki doświadczeniu, które wynika z wieloletniej tradycji w produkcji takiego sprzętu. Niezliczone godziny prób i błędów, testowania materiałów, sprawdzania wytrzymałości doprowadziły nas do stworzenia produktów najwyższej jakości. W sporcie nie ma mowy o niepewnym sprzęcie czy o tańszych zamiennikach. Sprzęt sportowy musi być wytrzymały i przede wszystkim bezpieczny dla zawodników. Produkcja niezawodnego produktu, który spełnia wymagania nawet profesjonalistów jest największą misja naszej firmy.
Ring

Specyficzne kody