dobry bandaż bokserski

Overlord Bandaż Bokserski Owijka 350 cm Czarny

Overlord - nowa marka na polskim rynku, osób które są związane ze sportami walki wiele lat. To także marka która dostarcza sprzęt takim zawodnikom KSW jak Izu Ugonoh czy Sebastian Przybysz.

21 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Informacje producenta:

Owijki bokserskie stanowią obowiązkowe wyposażenie osób uprawiających sporty walki. Dotyczy to osób zaczynających swoją przygodę z boksem i zaawansowanych zawodników uprawiających Boks, MMA czy Muay Thai. Osoby uprawiające boks muszą szczególnie zadbać o ochronę dłoni przed urazami mechanicznymi czy złamaniami. Oczywiście główną ochronę stanowią odpowiednio dobrane rękawice, nie mniej kluczowe znaczenie w zapobieganiu kontuzjom i urazom mają owijki bokserskie, które zabezpieczają przede wszystkim kciuk, nadgarstek i śródręcze przed urazami i kontuzjami. Wysokiej jakości bandaże są wykonane z tkaniny bawełnianej z domieszką poliestru, zapewniają one idealne dopasowanie do dłoni zawodnika i bardzo dobrze się jej trzymają. Ten rodzaj owijek jest elastyczny, bardzo dobrze usztywnia dłoń i jednocześnie jest bardzo trwały i odporny na uszkodzenia. Używanie bandaży jest bardzo ważne również ze względów higienicznych, podczas intensywnego treningu czy walki wchłaniają one pot, zabezpieczając w ten sposób również rękawice przed rozwojem mikroflory wydzielającej nieprzyjemny zapach. Stosowanie owijek wydłuża żywotność rękawic.

Overlord® bandaż bokserski 3,5 m

Bandaż bokserski Overlord 3,5 m wykonany jest z wysokiej jakości bawełny z domieszką elastanu, znanego ze swojej wyjątkowej rozciągliwości i elastyczności. Elastan sprawia, że owijki zawsze wracają do swojego poprzedniego kształtu i nie ulegają deformacji w wyniku prania, są bardzo mocne, trwałe i odporne na zabrudzenia, szczególnie od olejków do ciała i potu.

Owijki Overlord są pierwszą ochroną dłoni, usztywniają ją i stabilizują nadgarstek, minimalizują ryzyko kontuzji i wybicia kciuka. Bandaże Overlord dzięki chłonnym właściwościom tkaniny zabezpieczają rękawice bokserskie przed wchłanianiem zapachu potu, przedłużają w ten sposób ich żywotność

Owijki bokserskie Overlord nie ograniczają swobody ruchów, a miękka i doskonale wchłaniająca pot tkanina chroni dłoń przed otarciami.

Bandaże Overlord nie farbują dłoni oraz nie tracą koloru podczas prania dzięki zaawansowanej metodzie barwienia tkaniny.

Parametry techniczne

 • Materiał: Bawełna, elastan
 • Zapięcie: Bardzo mocne szerokie zapięcie hook & loop
 • Długość: 3,5 m
 • Kolor: Czarny, czerwony, różowy, zielony

Bezpieczeństwo & Komfort

 • Oddychająca, miękka, wchłaniająca pot antyalergiczna tkanina
 • Wysoka trwałość i duża odporność na uderzenia
 • Skuteczne usztywnienie i stabilizacja nadgarstków
 • Komfort i bezpieczeństwo podczas treningu
 • Doskonałe dopasowanie i przyleganie do ręki
 • Bardzo mocne zapięcie hook & loop doskonale trzymające bandaż na dłoni
 • Ułatwiająca zakładanie pętelka na kciuk
 • Możliwość prania w pralce
 • Nie farbuje dłoni i nie traci koloru

Nie zostawiać owijek w szczelnym, zamkniętym opakowaniu bezpośrednio po treningu.

UWAGA!

Owijki należy założyć ciasno, tak by chroniły nadgarstki i dłonie, nie utrudniając przy tym krążenia krwi.

Po zakończonym treningu owijki należy ponownie zwinąć.

Overlord®

Specyficzne kody