RĘKAWICE BOKSERSKIE FAIRTEX BGV1-B (navy blue/black piping) breathable

RĘKAWICE BOKSERSKIE FAIRTEX BGV1-B (navy blue/black piping) breathable

369 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Rękawice bokserskie Fairtex BGV1-B “Breathable” są ręcznie wykonane z naturalnej skóry. Tajlandia, miejsce pochodzenia jest również kolebką Muay Thai. Najwyższej jakości skóra daje przyjemne uczucie miękkości. Tuż pod nią znajduje sięwielowarstwowa pianka absorbująca siłę uderzenie. To właśnie ta strefa tworzy rękawice niezwykle bezpieczną zarówno dla użytkownika jak i partnera w treningu.  Profil kciuka jest nie tylko wygodny ale tworzy ochronę przed kontuzjami. Wielkość czaszy w stosunku do masy rękawicy jest tak zoptymalizowana aby skutecznie chronić głowę przed atakiem jak również celnie zadawać ciosy. Nadgarstek chroniony jest specjalnym usztywnieniem zaczynającym się od nasady rękawicy.

Trzywarstwowa warstwa absorbująca siłę uderzenia idealnie chroni pięść oraz pozwala na bezpieczne sparingi z partnerem w treningu.

Szeroki rzep niezwykle dobrze dopasowuje rękawicę do profilu dłoni zapewniając poczucie pełnej kontroli. Wewnętrzna część rękawicy wyścielana jest materiałem który zapewnia nam komfort, dopasowanie oraz pozwala nam utrzymać optymalną wilgotność rękawicy podczas treningu. Zastosowane materiały najwyższej jakości o wydłużonej wytrzymałości pozwalają na utrzymanie parametrów rękawicy w długim przedziale czasowym nawet podczas ciężkich zawodowych treningów oraz rywalizacji ringowej.

Rękawice BGV1-B “Breathable” zostały tak zaprojektowane aby trening nie tylko był bezpieczny, ale również komfortowy. System wentylacji odprowadza wilgoć, daje uczucie “świeżości pięści”.
 
Tajski sprzęt, ze względu na swoją jakość, ergonomię oraz perfekcyjne wykonanie chętnie używany jest nie tylko w Muay Thai ale również w innych sportach walki takich jak K1, MMA, Boks, BJJ - Brazylijskie Jiu Jitsu, Karate,  Sambo, Krav Maga.
Fairtex

Specyficzne kody