PAS TRENERA Fairtex BPV1 (black/white) "Pro"

PAS TRENERA Fairtex BPV1 (black/white) "Pro"

419 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

PAS TRENERA Fairtex BPV1 "Pro" jest produktem przeznaczonym dla profesjonalnych klubów. Produkt jest wykonany z naturalnej skóry bydlęcej wybieranie selektywnie tak aby grubość oraz wytrzymałość była adekwatna do przeznaczenia pasa. Pas jest szerszy i grubszy niż BPV2. Szeroki rzep o wzbogaconej wytrzymałości utrzymuje pas w stałym położeniu. Wytrzymałem i grube okładziny absorpcyjne doskonale tłumią silne kopnięcia nogą oraz kolanem. W 100% dają bezpieczeństwo trenerowi. Pas ten idealnie pasuje do ciężkich treningów oraz do przygotowań na zawody.

 

Obecne produkty Fairtex to efekt wieloletniego doświadczenia oraz ciągłego testów sprzętu. Ergonomia jest tutaj na tak wysokim poziomie, że nie rzadko słyszymy z ust trenerów, zawodników oraz amatorów sportów walki, iż Fairtex po założeniu tworzy poczucie "drugiej skóry". Doskonała kontrola, "czucie" uderzeń, pozwala na doskonalenie technik.

Marka Fairtex często widuje się na rękach czołowych zawodników. Jedynymi z pierwszych, którzy docenili znakomitość marki to Don the Dragon Wilson, Ramon Decker, Ivan Hippolyte and Jongsanan "The Wooden man". Ścisła współpraca z czołówką zawodników, dbałość o szczegóły, ręczna wykonanie czyni tę markę najlepszą na świecie. 

Fairtex

Specyficzne kody