KASK-BOKSERSKI-SPARINGOWY-TOP-KING-TKHGFCSL FULL-COVERAGE-black/156

309,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość

Kask TKB nie ogranicza pola widoczności, dzięki czemu, nie utrudnia on sparingu. Widoczne są nawet niskie cisy poza linią oczu. Jest on również bardzo wygodny i można porównać go, do drugiej skóry noszonej na głowie.
Doskonale przylega do głowy, a jego lekkość pozwala nam zapomnieć o nim w trakcie treningu. Podwójna regulacja kasku, za pomocą rzepa i sznurków, pozwala idealnie dopasować go do głowy, dzięki czemu, unikniemy jego przesuwaniu się w trakcie sesji treningowej. Świetnie chroni kości policzkowe, a także szczękę, natomiast zastosowanie najwyższej jakości materiałów, pozwala na optymalna amortyzację ciosów.

Cały kask jest wykonany ze skóry syntetycznej. Kask od środka również jest wyłożony skórą syntetyczną, poprzez co, nie zatrzymuje on potu w sobie, a to pozwala zachować higienę używając wilgotnej szmatki po treningu. 

TOP KING to nowa, udoskonalona linia produktów firmy KING. Są to jedne z najlepszych produktów przeznaczonych do sportów walki pochodzących z Tajlandii. Sami Tajowie uznają, iż jakość asortymentu TOP KING jest taka sama, jak TWINS. TOP KING to gwarancja jakości!!

Aby ten produkt był również dostępny w przedziale cenowym nieco niższym Top King użył skóry syntetyczne zamiast naturalnej. Produkt jest wierną kopią wykonanego ze skóry naturalnej, w użytkowaniu niczym nie ustępującemu swojemu skórzanemu "bratu".

TOP KING

Specyficzne kody