Rękawice bokserskie Leone w dobrej cenie w sklepie Progres

Rękawice bokserskie Leone

Rękawice bokserskie Leone

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Jak wybrać rękawice bokserskie?

Rękawice bokserskie Leone są polecane wszystkim uczestnikom treningów na sali bokserskiej oraz profesjonalnych zawodów sportowych. To właśnie różnorodność wykorzystania sprawia, że mogą być użyte podczas treningu siłowego i technicznego, ale też bezpośredniej rywalizacji z przeciwnikiem. Ten produkt wyróżniają głównie: ponadprzeciętna wytrzymałość na uszkodzenia, perfekcyjne dopasowanie do profilu dłoni, skuteczne odprowadzanie nadmiaru wilgoci oraz doskonała wentylacja. Dodatkowe usztywnienie w okolicy nadgarstka ma chronić przed ewentualną kontuzją kości śródręcza i kciuka. Markę cechuje włoski design. Znana jest również z niebanalnych grafik umieszczanych na swoich wyrobach.

Jak dobrać wielkość rękawic bokserskich: http://progres-sport.pl/2021/03/05/jak-dobrac-wybrac-wielkosc-rekawic-bokserskich/

Rękawice bokserskie Leone dla początkujących i zaawansowanych

Niezależnie od stopnia oraz zakresu posiadanych umiejętności zrobienie zauważalnego progresu sportowego jest możliwe poprzez ciężką pracę. Do tego dochodzi jednak konieczność posiadania trwałego sprzętu, który będzie wykorzystany podczas treningu czy sparingu. Rękawice Leone mają specjalną wyściółkę przeciwwstrząsową, która wpływa na rozproszenie energii związanej z uderzeniem. Większość modeli posiada zapięcie na rzep, co umożliwia ich szybkie zdjęcie lub założenie. Zewnętrzna warstwa rękawic może być: w pełni syntetyczna, połączeniem skóry naturalnej skóry i syntetycznej, lub najwyższej 100% skóry naturalnej. Takie rękawice bokserskie sprawdzą się również w Kick-boxingu czy Muay-Thai.